BOOT BACKPACK

2,200.00 ден 1,500.00 ден

With the Boot Backpack you have a stylish travel companion in our new Allride design. You can carry it as backpack or as bag with the top handle. Two separate compartments offer space for your helmet and your ski boots.

Нема на залиха

Шифра: 010874 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.