BOOT BACKPACK

2,500.00 ден 1,750.00 ден

With the Boot Backpack you have a stylish travel companion in our new Allride design. You can carry it as backpack and with its big handle as bag. Two separate compartments offer space for your helmet and your ski boots. The Dry Feet System provides a flat opening and keeps your feet clean and dry.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.