V-Shape V4 XL

As an advanced skier, you are familiar with the most important elements of skiing. Your ambitions will rise even higher with the V-Shape V4 XL. Thanks to its wide design, you can refine your technique on steep terrain and even off piste. Its geometric design allows you to initiate turns even more effortlessly. You won’t tire easily and can concentrate all day on the most important thing: skiing.

Категории: , Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.