V-Shape V10

The V-Shape V10 is the new shining star in off-piste terrain: for hedonists and advanced skiers alike. Thanks to its geometry, this is a ski that is born to turn. The broad shovel actively supports turn initiation. Even in extreme, slippery situations this is a ski you feel comfortable with. What’s more, the V-Shape V10 is also fun on the piste.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.