PURE JOY

The pure Joy in trendy colours is a true fashion piece. With this ski, you can hit the slopes fashionably. Improvers will find skiing easier with this ski. Thanks to its construction, you will continue improving effortlessly and will retain control while doing so. It’s in the name: with this ski, skiing is pure Joy. Its integrated tip protection ensures the ski’s durability and robustness.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категории: , Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.