EASY JOY

Thanks to its construction, the easy Joy is the perfect ski for beginners. Its the ski, you can trust, accompanying you on your first attempts at skiing. You’ll soon feel more confident and will become more daring. Its integrated tip protection makes this ski particularly robust. Its black and white design represents reliability.

Категории: , Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.