ABSOLUT JOY

With the absolut Joy, you are equipped with state-of-the-art gear. Its purist design is a clear understatement. Its wooden core construction makes it a powerful companion. Better beginners and advanced skiers will find their swing on any terrain. The integrated tip protector makes the ski durable and robust.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.