HINT GTX INFINIUM

13,500.00 ден 8,100.00 ден

FEATURING A 2L STRETCH POLYESTER CONSTRUCTION, THE HINT INFINIUM™ PANT IS GUARANTEED TO KEEP YOU PROTECTED FROM THE ELEMENTS WITH ITS UNIQUE WATER PROTECTION WHILE GIVING YOU FULL RANGE OF MOTION. 40G OF PRIMALOFT® INSULATION OFFERS ADDITIONAL WARMTH WHILE REINFORCED SCUFF GUARDS PROVIDES DURABILITY WHERE YOU NEED IT MOST. LOWER LEG ZIPPERS WITH GUSSET, BELT LOOPS AND CUFF ANCHORS ALLOW YOU TO CUSTOMIZE THE FIT AND FEEL OF THESE EVERY DAY DRIVERS.

Clear
HINT GTX INFINIUM
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.