THERON

8,600.00 ден 4,300.00 ден

solid, reversed nylon zipper behind sealed placket at front, nylon zipper at pockets, reversed ventilation zipper, reversed zipper at chest pocket, liftpass pocket with velcro, lycra innercuff, seams all heathed, contrast colour elastic cord with cordstopper at hood, thermoknit collar

Clear
THERON
Шифра: N/A Категории: , Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.