RASCAL

colour block, reversed nylon zipper behind placket at front, reversed zipper at pockets, reversed ventilation zipper, reversed zipper at chest pocket, liftpass pocket with velcro, elastic cord with cordstopper at hood, detachable hood, lycra innercuff, thermoknit collar

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категории: , Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.