Under Helmet Balaclava

2,200.00 ден

  • Lightweight
  • Performance fit
  • Packable
  • HyActive hollow core fibers to increase warmth and wicking
  • Warm neck zone
  • Flat locked seams on head area
  • on-off face panel
  • Vented mesh in key zones for better breathability and hearing
Clear
Under Helmet Balaclava
Шифра: N/A Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.