SENTINEL + SPARE LENS

9,300.00 ден

See clearly in all conditions thanks to the new Quick Lens Exchange System of these state-of-the-art racing goggles. Perfectly integrated with the DOWNFORCE helmet, the face foam can be exchanged to match your individual face form and the wind seal lips keep the wind out for when every millisecond counts.

На залиха

SENTINEL + SPARE LENS

9,300.00 ден

Шифра: 011562 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.