Ninja Jr

2,500.00 ден

  • Anti-Fog
  • Compatible with HEAD helmets
  • Double-layer foam
  • Injected Polycarbonate
  • Spherical double lens
  • UV 400 protection

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.