NINJA

2,500.00 ден 1,750.00 ден

Comfortable, helmet compatible and super protective the NINJA is the goggle of choice for parents and kids alike. The goggle features outstanding UV and anti-fogging qualities in a spherical double lens. Add to this face foam that is both comfortable and conforms to little faces and you have the ultimate kids eye protection for the hill.

Clear
NINJA
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.