INFINITY

4,300.00 ден 3,400.00 ден

The INFINITY combines on-the-button styling with maximum eye protection in a mid size lens. The cylindrical construction mirrored double lens offers supreme UV protective and anti-fogging as well as a superior field of vision. Add to this supreme comfort and top face fit and hold and you have a goggle that stays clear in all conditions.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.