HORIZON

5,000.00 ден 4,000.00 ден

The HORIZON is a co-creation of HEAD and their athletes. It delivers supreme comfort, unmatched eye protection, function and cutting edge style in all winter sports environment. Features include ultimate UV and anti-fogging, a very wide field of vision, Speed Snap Lens Exchange system, helmet compatibility and slip-free silicone strap backing.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.