GALACTIC FMR

6,200.00 ден 4,300.00 ден

The GALACTIC FMR features a mid size frameless toric lens design, with a mirror coated double lens for top-of-the-line UV protection and anti-fogging qualities. They also have dual density face foam with microfleece for supreme comfort and contouring.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.