Galactic (blue/green)

6,200.00 ден 4,300.00 ден

  • Smoke Lens: S3, VLT 11%
  • UV400 & Anty Fog
  • Comfort Foam with Microfleece
  • FRM Mirror finish lens
  • Compatible with HEAD helmets

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.