WOMEN’S ULTRA ENDURANCE XF FUTURELIGHT™ TRAIL SHOES

9,300.00 ден 6,500.00 ден

Go the full distance with maximum cushioning and lightweight protection on the most technical trails with the Ultra Endurance XF FUTURELIGHT™ Trail Shoes. They feature a breathable-waterpoof FUTURELIGHT™ membrane. Your feet will stay firmly in place with the help of no-sew TPU toecap and midfoot overlays. Keep pushing for longer thanks to a comfortable and stable XtraFoam™ midsole that regains its original state as you run.  And finally, our EXTS™ traction system with 3 mm outsole lugs make these runners seriously durable and grippy.

Clear
WOMEN’S ULTRA ENDURANCE XF FUTURELIGHT™ TRAIL SHOES
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.