WOMEN’S TRAIL ESCAPE PEAK II SHOES

Borrowing details from our trail running collection and combining them with urban aesthetics the Trail Escape Peak II Shoes are comfy enough to wear day-in, day-out while you pound the pavements.
Style:
4O99
Size :
5-11\N
Approx Weight :
½ Pair 283g / Pair 566g\N
:
Size :
5-11\N
Approx Weight :
½ Pair 283g / Pair 566g\N

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.