MEN’S ULTRA SWIFT TRAIL SHOES

7,400.00 ден 5,200.00 ден

  • Internal arch sleeve for customizable support
  • Dual-density 3 mm outsolelugs provide the optimal balance between traction and durability
  • Midsole/outsole heel shelf provides a smooth heel-to-toe transition
  • OrthoLite® LT Hybrid™ footbed
  • Proprietary EXTS™ outsole traction system
  • Gusseted tongue
Clear
MEN’S ULTRA SWIFT TRAIL SHOES
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.