MEN’S ULTRA FASTPACK III GTX®

The next generation in a family of nimble hikers, these waterproof Gore-Tex® shoes feature our new TNF™ FastFoam™ midsole system, which maximizes energy return so that you can cover more miles, faster.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категории: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.