MEN’S ULTRA ENDURANCE II GORE-TEX® SHOES

Take on any trail in these protective shoes, which feature GORE-TEX® waterproof technology for dry feet every step of the way. Cushioned and stable, these shoes cover challenging terrain with ease thanks to a Vibram® Megagrip outsole.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категории: , Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.