MEN’S TRAIL ESCAPE CREST II SHOES

Made from a stylish combination of mesh and suede, the Trail Escape Crest II Shoes are built with an OrthoLite® footbed that’ll keep your feet comfy every step of the way. The rubber outsole helps you keep a firm grip.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.