MEN’S NSE TENT SLIPPERS III

3,100.00 ден 2,200.00 ден

These comfortable slippers are surprisingly hardcore – durable, warm and water-resistant. Insulated with 100% recycled PrimaLoft® Thermoball™ Eco, a toughened upper made from recycled bottles and a durable grippy sole, their great news for your footprint.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.