MEN’S FLIGHT SERIES™ TRINITY RUNNING SHOES

8,600.00 ден 6,000.00 ден

  • Fully knitted internal bootie is engineered for natural movement; provides a seamless, socklike fit; and adapts to the unique features of your foot for customised support
  • Proprietary EXTS™ outsole traction system
  • Gusseted tongue keeps out debris
  • 3D-printed, external heel counter offers added stability and provides an optimal fit
Clear
MEN’S FLIGHT SERIES™ TRINITY RUNNING SHOES
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.