MEN’S ACTIVIST SHOES

8,700.00 ден 6,100.00 ден

  • Breathable-waterproof FUTURELIGHT™ membrane\n
  • OrthoLite® footbed\n
  • Proprietary\nEXTS™ outsole traction system\n
  • Integrated ghillie lacing system\n
  • Gusseted tongue\n
  • Trainer-like comfort
  • Protective toe cap\n
Clear
MEN’S ACTIVIST SHOES
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.