MEN’S ACTIVIST LITE SHOES

6,200.00 ден 4,300.00 ден

  • OrthoLite® Hybrid™ footbed
  • EXTS™ outsole traction system
  • Integrated ghillie lacing system
  • Protective toe cap
  • Gusseted tongue
  • Trainer-likecomfort
Clear
MEN’S ACTIVIST LITE SHOES
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.