MEN’S BACK-TO-BERKELEY REDUX LEATHER BOOTS

  • An old-school icon with new-school technology. Stride confidently in a waterproof leather upper with cosy, breathable Primaloft® Eco insulation. A grippy sole and a footbed engineered for maximum comfort give you assurance underfoot.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категории: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.