Frogskins™ Valentino Rossi Signature Series

9,000.00 ден

PRIZM RUBY

  • LIGHT TRANSMISSION: 17%
  • LIGHTING CONDITIONS: BRIGHT LIGHT
  • CONTRAST: INCREASED
  • BASE LENS COLOR: BRONZE
  • INFORMATION NOTE: 3

На залиха

Frogskins™ Valentino Rossi Signature Series

9,000.00 ден

Шифра: 0009013-E655 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.